Spirulin Plus – opinie

Spirulin Plus - opinie

Niewłaściwe nawyki żywieniowe bardzo często skutkują tzw. zakwaszeniem organizmu. W osiągnięciu równowagi kwasowo-zasadowej pomóc mogą różne rozwiązania. Jednym z nich jest Spirulin Plus – kompleksowa kompozycja wielu składników o działaniu zasadotwórczych.

Spirulin Plus – opinie
Wychodząc z założenia, że najlepszą rekomendacją innych środków nie jest recenzja, a opinie innych, faktycznych konsumentów, postanowiliśmy przytoczyć kilka z nich. Zapraszamy do lektury.

U mnie pH w organizmie ogólnie było poza jakimikolwiek granicami. Musiałam aż iść z tym do lekarza, bo podejrzewałam chorobę. Na szczęście trafiłam na dobrego medyka, bo nie bał się zaproponować suplementu diety (lekarze rzadko stawiają na suple) i polecił Spirulin Plus. Jak okazało się po kilku tygodniach – to był strzał w dziesiątkę. Równowagę (pH wynoszące 7,40) udało się osiągnąć po dwóch miesiącach terapii.

Katarynka66, Forum Wizaż.pl

Miałam podobnie – zanieczyszczony i zakwaszony organizm. Generalnie, jedna wielka masakra – ciągłe słyszalna perystaltyka jelit, problemy z wypróżnianiem i uczucie kwasowości w ustach. Początkowo serwowałam sobie sodę oczyszczoną i ocet jabłkowy, ale poprawa nie była taka jakiej oczekiwałam. Po pewnym czasie sięgnęłam po Spirulin Plus – jak się później okazało – całkiem słusznie. Ten suplement po miesiącu stosowania dał prawdziwą ulgę mojemu organizmowi.

Kamila1990, Forum Stylistka.pl

Nie dziwię się ludziom, którzy mają wątpliwości co do efektywności suplementów diet. W końcu… różnie z nimi bywa, ale akurat w moim przypadku mam same pozytywne odczucia. Mówię tu o Spirulin Plus – środku na odkwaszanie organizmu. Poprawę poczuć można już po tygodniu stosowania. Innymi słowy – naprawdę rewelacyjny preparat.

ZosiaSamosia, Portal ZdrowieiUroda.pl

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Spirulin Plus? Koniecznie odwiedź serwis odkwaszaczorganizmu.pl – znajdziesz tam pełen opis produktu oraz wskazania do zastosowania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *