Jak schudnąć z bioder?

Jak schudnąć z bioder?

Kobiety nie bez powodu określane są mianem płci pięknej. Panie przykładają niezwykłą uwagę do swojej urody, zawsze dążąc do osiągnięcia jeszcze wyższego poziomu atrakcyjności. Chcą się podobać, być podrywane i komplementowane… taka natura.

Niestety, bardzo często na przeszkodzie do osiągnięcia atrakcyjnej figury staje nadwaga. Często w parze z uwielbieniem do komplementów i adoracji idzie uwielbienie do czekolady i fast-foodów. To wszystko doprowadza, że atrakcyjność spada, a kobiety głowią się jak schudnąć.

W dzisiejszej publikacji pragniemy odpowiedzieć naszym czytelniczkom „Jak schudnąć z bioder?”, czyli miejsca w którym bardzo często pojawia się nadmiar tkanki tłuszczowej. Brak wcięcia w talii i posiadanie boczków uchodzi za spory defekt urodowy.

Jak schudnąć z bioderdieta

O istotności diety w przypadku odchudzania napisano dziesiątki artykułów. Zbilansowany, zdrowy jadłospis to nieodłączny element odchudzania, co do tego nie ma żadnych wątpliwości.
Jak powinna wyglądać dieta wspomagająca odchudzanie z okolic bioder? W zasadzie, jadłospis w przypadku odchudzania każdego miejsca naszego ciała będzie zawsze taki sam: pełnowartościowe białko w postaci ryb, drobiu i nabiału wraz z węglowadaniami złożonymi w postaci brązowego ryżu, pełnoziarnistego pieczywa i grubych kasz – to podstawa każdej, odchudzającej diety.

Jak schudnąć z bioderćwiczenia

O ile dieta na szczuplejsze biodra to science-fiction, o tyle plan treningowy to prawda. Do podstawowych ćwiczeń (biegania, jazdy na rowerze, czy pływania) należy dodać ćwiczenia, które zaangażują partie mięśniowe brzucha i pleców.

Świetnym ćwiczeniem wysmuklającym, podkreslającym wcięcie w talii są skręty tułowia z obciążeniem, wymachy ramion oraz tzw brzuszki skrętne.

Należy pamiętać, że poziom tkanki tłuszczowej maleje całościowo. Oznacza to, że organizm pobiera energię z materiału zapasowego z całego ciała, a nie konkretnych miejsc, które poddajemy treningowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *