Dieta Cambridge

Dieta Cambridge

Ostatnimi czasy dieta odchudzająca Cambridge cieszy się ogromną popularnością. Szczególnie chętnie stosują je kobiety, według których te rozwiązanie jest nie tylko skuteczne, ale również bardzo wygodne. Wszakże, dieta Cambridge to jadłospis opierający się na sproszkowanych posiłkach.

W dzisiejszym artykule pragniemy odpowiedzieć na najcześciej pojawiające się pytania dotyczące diety Cambridge. Zapraszamy do szczegółowej lektury.

Czy dieta Cambridge jest zdrowa?

Sproszkowane posiłki są przedmiotem wielu dyskusji i wzbudzają wiele wątpliwości. Całkiem niesłusznie. Produkty stosowane w tej diecie zostały zaopiniowane przez najwyższe instytucje kontrolne takie jak: Instytut Żywności i Żywienia oraz Polskie Centrum Badań i Certyfikacji.

Czy dieta Cambride jest restrykcyjna?

Dieta podzielona jest na kilka faz. Niektóre z nich są naprawdę bardzo restrykcyjne. Najmniejsza ilość kalorii w ciągu dnia (najtrudniejsza faza) oscyluje w granicach 400 kcal. W pozostałych fazach spożywa się od 800 do 1500 kcal.

Czy dieta Cambridge może powodować efekt jojo?

Dieta podzielona jest na kilka faz, co jest swojego rodzaju gwarancją dostosowania organizmu do panujących warunków. Dzięki temu, ryzyko wystąpienia efektu jojo jest ograniczone do minimum.

Ile można schudnać stosując dietę Cambridge?
Liczba ubywających kilogramów zależy od indywidualnych uwarunkowań. Zwykle można schudnąć od dwóch do nawet ośmiu kilogramów w ciągu miesiąca.

Dieta Cambridge to rozwiązanie skuteczne, którego stosowanie jest bardzo wygodne. Sproszkowane produkty są odpowiednio zbilansowane, co gwarantuje brak niedożywienia i osłabienia organizmu. Dostarczamy tylko niezbędne składniki odżywcze, co pozwala osiągnąć sukces w najkrótszym możliwym czasie.

Jedyną wadą tego rozwiązania jest konieczność pełnej dyscypliny. Nawet najdrobniejsze odstępstwa od założeń diety mogą skutkować brakiem efektów. Jest to jadłospis dedykowany tylko osobom zdecydowanym, które doskonale wiedzą czego chcą i są gotowe na prawdziwe wyzwanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *